Personalet

Administrasjon
Hilde Dramdal
Hilde Dramdal
Daglig leder
Telefon: 815 49 020 / 48 20 48 48
hilde.dramdal@akademiet.no
Ellen Eide
Ellen Eide
Økonomi og regnskap
Telefon: 411 07 676
ellen.eide@akademiet.no
Karoline Herredsvela
Kunderådgiver
Telefon: 815 49 020/98 23 30 82
karoline.herredsvela@akademiet.no
Kristine Enga
Administrasjonskonsulent/kunderådgiver
Telefon: 95 26 84 64
kristine.enga@akademiet.no
Silje Ingrid Ruud
I permisjon
Undervisningspersonalet
Aleksander Seland
Matematikk
aleksander.seland@akademiet.no
Erik Borchgrevink
Historie
Telefon: 48604706
erikborc@hotmail.com
Hilde Aanekre
Hilde Aanekre
Spansk
Telefon: 95122310
hilde.aanekre@akademiet.no
Inga Hanne Dokka
Fysikk
inga.hanne.dokka@akademiet.no
Joachim Svendsen
Fysikk
Telefon: 920 68 258
joachim.svendsen@akademiet.no
Jolanta Nylund
Jolanta Nylund
Matematikk
Telefon: 952 58 921
jolanta.nylund@akademiet.no
Maria Johansen
Maria Johansen
Matematikk
Telefon: 90 88 96 24
maria.johansen@akademiet.no
Ola Sørengen
Norsk
ola.sorengen@akademiet.no
Petter Ulleland
Petter Ulleland
Historie og samfunnsfag
Telefon: 905 91 191
petter.ulleland@akademiet.no
Sverre Vik
Sverre Midthaug Vik
Norsk
Telefon: 970 45 324
sverre.vik@akademiet.no
Terje Brun-Pedersen
Kroppsøving, samfunnsfag, sosiologi og sosialantropologi og sosialkunnskap
tbrun-pe@online.no
Tor Edmund Vats
Norsk
tor.edmund.vats@akademiet.no
Tormod Gundersen
Naturfag, kjemi og biologi
Telefon: 976 57 568
tormodng@gmail.com