KONTAKTINFORMASJON
Privatistskoler, nettstudier og videregående skoler

Akademiet Oslo
VGS tlf: 22 46 69 00
oslo@akademiet.no 
Kontaktinfo ansatte VGS
Privatist tlf: 922 36 600
Kontaktinfo privatist
privatist.oslo@akademiet.no

Akademiet Sandnes
VGS tlf: 51 90 55 30 -privatist.sandnes@akademiet.no
Kontaktinfo ansatte VGS
Privatist tlf: 484 04 844
Kontaktinfo privatist
sandnes@akademiet.no

Akademiet Bergen
Tlf: 922 36 600
bergen@akademiet.no
Kontaktinfo Bergen

Akademiet Ypsilon Drammen
Tlf: 32 80 83 40
ypsilon@akademiet.no
Kontaktinfo ansatte VGS

Akademiet privatist og nettstudier
Tlf: 922 36 600
post@akademiet.no
Kontaktinfo privatist og nettstudier

Akademiet Norge
Tlf: 70 13 42 20
post@akademiet.no
Kontaktinfo Akademiet Norge

Akademiet Trondheim
Tlf: 926 34 300
trondheim@akademiet.no
Kontaktinfo privatist

Akademiet Nettstudier
Tlf: 922 36 600
nettstudier@akademiet.no
Kontaktinfo nettstudier

Kontakt oss

*Velg skole/by







Min hendvendelse gjelder