Akademiet VGS Drammen Ypsilon

Telefon: 32 80 83 40
Epost: ypsilon@akademiet.no
Post- og besøksadresse: Landfalløya 23, 3023 Drammen
Vis kart

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Akademiet VGS Drammen Ypsilon

Administrasjon:

Simon Jara
Rektor
tlf: 328 08 340 / 934 61 284
simon.jara@akademiet.no

Katrine.Wøien
Assisterende rektor
tlf: 328 08 340 / 958 00 498
katrine.woien@akademiet.no

Monica Stampe
Administrasjon/rådgiver
tlf: 328 08 340 / 986 41 545
monica.stampe@akademiet.no

Kristin Lindberg
Rådgiver/karriereveileder
tlf: 328 08 340 / 907 46 912
kristin.lindberg@akademiet.no

Undervisningspersonale:

Hanne Line Solem
Lærer
tlf: 328 08 340 / 971 86 588
hanne.line.solem@akademiet.no

Lise Birgitte Vaksdal Fredriksen
Lærer
tlf. 975 05 611
lise.fredriksen@akademiet.no

Maria Dolores Rios Paredes
Lærer
tlf. 980 81 901
maria.paredes@akademiet.no

Henrik Rune Hans
Lærer
tlf: 328 08 340 / 971 18 808
henrik.rune.hans@akademiet.no