Gratis rådgivning hos oss

Ring oss på 922 36 600

Du kan også bestille rådgivning i dette skjemaet

Bestille rådgivning

*Velg skole/by









Hvordan vil du ha rådgivning?


Er du usikker på hvilke fag du kan og bør ta? Søkere hos oss har mange ulike utgangspunkt fra videregående skole, men felles for alle er at de ønsker å få en studiekompetanse som kan benyttes til å få nye muligheter hva gjelder videre utdanning og dermed et bredere karrierevalg fremover. 
Vi tilbyr gratis og uforpliktende rådgivning til deg som vurderer å ta fag som privatist. Vi har oversikt over hvilke nye fag som kan settes inn, fag som kan fjernes, erstattes og forbedres slik at at du får et best mulig utgangspunkt for videre studier. Vi har kurstilbud på dagtid og kveldstid, halvårskurs (12 uker) og helårskurs (24 uker), du kan velge kurs på skole, på nett eller kombinere skole og nett. Vårt kurstilbud på nett har skolestart hver dag, våre skolesteder har skolestart igjen i august 2018.
 
 Vi er klare når du er klar, og vi stiller med karaktergaranti på dine forbedringer!

TA KONTAKT I DAG FOR Å FÅ EN GRATIS RÅDGIVNINGSTIME HVOR VI, BASERT PÅ DITT UTGANGSPUKT, VIL HJELPE DEG MED Å SETTE, OG NÅ DINE MÅL!


- VI VET DU KAN -
Portrettbilde Leif Morten Midtlyng

Leif Morten Midtlyng
Daglig leder Privatist- og nettstudier
tlf. 901 45 966 
leif.morten.midtlyng@akademiet.no

Siri Sølberg Heli
Avdelingsleder Oslo
tlf. 934 77 644
siri.solberg.heli@akademiet.no

Arne Pukstad
Rektor Privatist Trondheim
tlf. 926 34 300
arne.pukstad@akademiet.no

Nina Ivarsson

Nina Ivarsson
Avdelingsleder / Rådgiver Drammen
tlf. 472 36 397
nina.ivarsson@akademiet.no

Kristine Enga
Administrasjon/Inntak
tlf: 952 68 464
kristine.enga@akademiet.no

Linda Velle
Rådgiver Kristiansand
tlf. 412 09 108
linda.velle@akademiet.no

Therese Storeide
Rådgiver Molde & Ålesund
tlf: 400 08 359
therese.storeide@akademiet.no

Portrettbilde Live Jøntvedt

Live Jøntvedt
Rådgiver Oslo
tlf. 412 95 252
live.jontvedt@akademiet.no

Marina Kofiloto
Rådgiver Drammen
tlf. 32 80 76 00
marina.kofiloto@akademiet.no

Johanna Mandal
Rådgiver Oslo
tlf. 930 34 934
johanna.mandal@akademiet.no

Karijanne Lund Methi
Rådgiver Nettstudier
tlf: 458 66 358
karijanne.lund.methi@akademiet.no

Gro Moldekleiv
Rådgiver Sandnes
tlf. 982 33 075
gro.moldekleiv@akademiet.no

Marianne Soløy
Rådgiver Molde & Ålesund
tlf: 400 08 354
marianne.soloy@akademiet.no

Silje Ingrid Ruud
Permisjon