Akademiet VGS Drammen Sundland

Post- og besøksadresse: Skogliveien 4, 3047 Drammen
Vis kart
Epost: drammen@akademiet.no
Telefon: 32 80 76 00 

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til ansatte ved Akademiet VGS Drammen Sundland.

Administrasjon:

Silje Ingrid Ruud
Permisjon

Kristine Enga
Administrasjon/Inntak
tlf: 952 68 464
kristine.enga@akademiet.no

Teamledere:

Tonje Moberg
Teamleder Medier og kommunikasjon
tlf: 328 07 600 /908 65 806
tonje.moberg@akademiet.no

Kristos Andrinopoulos
Teamleder Språk og samfunnsfag
tlf: 328 07 600 /928 20 743
kristos.andrinopoulos@akademiet.no

Undervisningspersonell:

Hilde Aanekre
Lærer
tlf: 328 07 600/951 22 310
hilde.aanekre@akademiet.no

Petter Ulleland
Lærer
328 07 600/905 91 191
petter.ulleland@akademiet.no

Tone Cecilie Cappelen
Lærer
328 07 600/909 92 191
tone.cecilie.cappelen@akademiet.no

Stine Grønbech
Lærer
328 07 600/970 21 097
stine.gronbech@akademiet.no

Tormod Gundersen
Lærer
328 07 600/976 57 568
tormod.gundersen@akademiet.no

Gabrielle Burud Hanssen
Lærer
328 07 600/952 98 724
gabrielle.burud@akademiet.no

Caroline Howarth
Lærer
328 07 600/480 89 183
caroline.howarth@akademiet.no

Eirik Indahl
Permisjon
328 07 600/907 56 897
eirik.indahl@akademiet.no

Shana Johansen
Lærer
328 07 600/451 81 774
shana.johansen@akademiet.no

Jørgen Lie
Lærer
328 07 600/924 31 692
jorgen.lie@akademiet.no

Ann-Kathrin Løken
Lærer
328 07 600/909 65 081
ann-kathrin.loken@akademiet.no

Nina Løken
Lærer
328 07 600/986 20 330
nina.loken@akademiet.no

Henning Mortensen
Lærer
328 07 600/959 04 229
henning.mortensen@akademiet.no

Lisell Ulrichen
Lærer
328 07 600/955 54 785
lisell.ulrichsen@akademiet.no

Bjørn Johannes Neef
Lærer
328 07 600/907 81 644
bjorn.neef@akademiet.no

Hans Rossvoll-Hontvedt
Lærer
328 07 600/936 80 571
hans.rossvoll-hontvedt@akademiet.no

Stig Emil Sandland
Lærer
328 07 600/465 41 216
stig.emil.sandland@akademiet.no

Ingar Sandvær
Lærer
328 07 600/402 34 993
ingar.sandver@akademiet.no

Vegard Sjøvik
Lærer
328 07 600/402 27 932
vegard.sjovik@akademiet.no

Selma Tanovic
Lærer
328 07 600/980 41 721
selma.tanovic@akademiet.no

Marianne Thrap
Lærer
328 07 600/971 91 384
marianne.thrap@akademiet.no

Ida Camilla Hyldetoft
Lærer
328 07 600/986 52 033
ida.camilla.hyldetoft@akademiet.no

Sverre Vik
Lærer
328 07 600/970 45 324
sverre.vik@akademiet.no

Truls Høye Ekholt
Lærer
472 42 280
truls.hoye.ekholt@akademiet.no