Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Jan Ove Otterlei

Jan Ove Otterlei

Daglig leder joo@akademiet.no 928 42 000
Liv Aahjem Verlo

Liv Aahjem Verlo

Rektor liv@akademiet.no 400 08 355
Ole Martin Tonheim

Ole Martin Tonheim

Ass. rektor omt@akademiet.no 400 08 352
Ann Kristin Lyngset

Ann Kristin Lyngset

Rådgiver akl@akademiet.no 400 08 353
Therese Storeide

Therese Storeide

Rådgiver/ administrasjon therese.storeide@akademiet.no 400 08 359
Anja Ommundsen

Anja Ommundsen

Rådgiver/administrasjon anja.ommundsen@akademiet.no 40008364
Marion Norevik

Marion Norevik

Sosial-pedagogisk rådgiver og lærer marion.norevik@akademiet.no 400 08 369
Solgunn Røstad

Solgunn Røstad

Kantine og rengjøring solgunn.rostad@akademiet.no 400 08 371
Synnøve Baade

Synnøve Baade

Lærer og koordinator synnove.baade@akademiet.no 922 11 961
Marius Heltne

Marius Heltne

Lærer og koordinator marius.heltne@akademiet.no 400 08 377
Dina Løvøy

Dina Løvøy

Administrasjon dina.lovoy@akademiet.no 400 08 360
Ann-Christin Skog

Ann-Christin Skog

Kantine og rengjøring

Undervisningspersonell

Trine Rørhus

Trine Rørhus

Lærer trine.rorhus@akademiet.no
Cine Austnes

Cine Austnes

Lærer (permisjon) cine.finstad.austnes@akademiet.no 980 85 860
Ingrid Frugård

Ingrid Frugård

Lærer (permisjon) ingrid.frugard@akademiet.no 405 57 293
Marius Heltne

Marius Heltne

Lærer og koordinator marius.heltne@akademiet.no 400 08 377
Helene Lefdalshjelle Horne

Helene Lefdalshjelle Horne

Lærer helene.lefdalshjelle.horne@akademiet.no
Anders Netland

Anders Netland

Lærer anders.netland@akademiet.no
Sandra Ljungberg

Sandra Ljungberg

Lærer sandra.ljungberg@akademiet.no
Synnøve Baade

Synnøve Baade

Lærer og koordinator synnove.baade@akademiet.no 922 11 961
Terje Fremmerlid

Terje Fremmerlid

Lærer/IT- medarbeider terje.fremmerlid@akademiet.no 996 90 000
Tor Hogne Aarøy

Tor Hogne Aarøy

Sportssjef tor.hogne.aaroy@heltberg.no 91114402
Silje Synnes Bjørke

Silje Synnes Bjørke

Lærer silje.synnes.bjorke@akademiet.no 412 16 869

Kontakt Ålesund