Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Jan Ove Otterlei

Jan Ove Otterlei

Daglig leder joo@akademiet.no 928 42 000
Liv Aahjem Verlo

Liv Aahjem Verlo

Rektor liv@akademiet.no 400 08 355
Ole Martin Tonheim

Ole Martin Tonheim

Ass. rektor omt@akademiet.no 400 08 352
Ann Kristin Lyngset

Ann Kristin Lyngset

Rådgiver akl@akademiet.no 400 08 353
Therese Storeide

Therese Storeide

Rådgiver/ administrasjon therese.storeide@akademiet.no 400 08 359
Anja Ommundsen

Anja Ommundsen

Rådgiver/administrasjon anja.ommundsen@akademiet.no 40008364
Marion Norevik

Marion Norevik

Sosial-pedagogisk rådgiver og lærer marion.norevik@akademiet.no 400 08 369
Solgunn Røstad

Solgunn Røstad

Kantine og rengjøring solgunn.rostad@akademiet.no 400 08 371
Marius Heltne

Marius Heltne

Lærer og koordinator marius.heltne@akademiet.no 400 08 377
Dina Løvøy

Dina Løvøy

Administrasjon dina.lovoy@akademiet.no 918 00 670
Ann-Christin Skog

Ann-Christin Skog

Kantine og rengjøring
Ola Skjelten

Ola Skjelten

Lærer og koordinator toppidrett ola.skjelten@akademiet.no 995 13 389

Undervisningspersonell

Trine Rørhus

Trine Rørhus

Lærer trine.rorhus@akademiet.no
Cine Austnes

Cine Austnes

Lærer (permisjon) cine.finstad.austnes@akademiet.no 980 85 860
Frøydis Hegdahl Tiltnes

Frøydis Hegdahl Tiltnes

Lærer 470 97 181
Marius Heltne

Marius Heltne

Lærer og koordinator marius.heltne@akademiet.no 400 08 377
Anders Netland

Anders Netland

Lærer anders.netland@akademiet.no
Sandra Ljungberg

Sandra Ljungberg

Lærer sandra.ljungberg@akademiet.no
Stine Martinussen

Stine Martinussen

Lærer (permisjon) stine.matinussen@akademiet.no 924 24 118
Terje Fremmerlid

Terje Fremmerlid

Lærer/IT- medarbeider terje.fremmerlid@akademiet.no 996 90 000
Synnøve Fylling Eldøy

Synnøve Fylling Eldøy

Lærer synnove.fylling.eldoy@akademiet.no 932 85 178
Silje Synnes Bjørke

Silje Synnes Bjørke

Lærer silje.synnes.bjorke@akademiet.no 412 16 869
Ola Skjelten

Ola Skjelten

Lærer og koordinator toppidrett ola.skjelten@akademiet.no 995 13 389

Kontakt Ålesund