Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

default-employee

Leif Morten Midtlyng

Daglig leder leif.morten.midtlyng@akademiet.no 901 45 966
default-employee

Øyvind Børven

Rektor og lærer oyvind.borven@akademiet.no 922 92 431
default-employee

Dino Mulac

Del av lederteam, lærer dino.mulac@akademiet.no
default-employee

Espen Gangfløt

Administrasjon og IT-ansvarlig espen.gangflot@akademiet.no

Undervisningspersonell

default-employee

Øyvind Børven

Rektor og lærer oyvind.borven@akademiet.no 922 92 431
default-employee

Dino Mulac

Del av lederteam, lærer dino.mulac@akademiet.no
default-employee

Lars Gøran Moen

Lærer lars-goran.moen@akademiet.no
default-employee

Gro Elisabeth Strøm

Lærer gro.elisabeth.strom@akademiet.no
default-employee

Linda Skaaret

Lærer linda.skaaret@akademiet.no
default-employee

Are Bye

Lærer are.bye@akademiet.no
default-employee

Liv Bakke

Lærer liv.bakke@akademiet.no
default-employee

Bjørn Johannessen

Lærer bjorn.johannessen@akademiet.no
default-employee

Thomas Skjærli Hansen

Lærer thomas.skjarli.hansen@akademiet.no

Kontakt Fredrikstad