Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Leif Morten Midtlyng

Leif Morten Midtlyng

Avdelingsleder/Rådgiver leif.morten.midtlyng@akademiet.no 901 45 966
Øyvind Børven

Øyvind Børven

Rektor og lærer i Medieutvikling VG3 oyvind.borven@akademiet.no 922 92 431
Lars-Gøran Moen

Lars-Gøran Moen

Lederteam, Naturfag VG1, Geografi VG2, Medieutvikling VG3, Spesialpedagogikk-koordinator, Rådgiver Mentor VG2 lars-goran.moen@akademiet.no
Dino Mulac

Dino Mulac

Kroppsøving VG1, VG2 og VG3, Historie VG2 og VG3, Samfunnsfag VG2, RLE VG3, Lederteam, Mentor VG3 dino.mulac@akademiet.no
default-employee

Malin Paulsen

Helsesøster malin.paulsen@akademiet.no
default-employee

Espen Gangfløt

IT, utstyr- og skoleadministrasjon espen.gangflot@akademiet.no
Petter Reinertsen

Petter Reinertsen

Rådgiver privatist, resepsjon Petter.reinertsen@akademiet.no 930 33 608

Undervisningspersonell

Liv Bakke

Liv Bakke

Spansk VG2 og VG3 liv.bakke@akademiet.no
default-employee

Are Bye

Mediesamfunnet 3 og Mediespesialisering VG3, Mentor VG3 are.bye@akademiet.no
Ole-Martin Grav

Ole-Martin Grav

Norsk, VG1, VG2 og VG3, Mentor VG1 ole-martin.grav@akademiet.no
Bjørn Espen Johannessen

Bjørn Espen Johannessen

Matematikk VG1 og VG2, Mentor VG2 bjorn.johannessen@akademiet.no
Ariel Lamas

Ariel Lamas

Spansk VG1 og VG2
Weronika Nitsch

Weronika Nitsch

Medieuttrykk 1, Mediesamfunnet 1 og 2, Bilde VG2, Mentor VG1 weronika.nitsch@akademiet.no
Gro Elisabeth Strøm

Gro Elisabeth Strøm

Medieuttrykk 1, 2 og 3, Engelsk VG1, Mentor VG1 gro.elisabeth.strom@akademiet.no
Linda Skaaret

Linda Skaaret

Norsk VG1, VG2 og VG3 linda.skaaret@akademiet.no

Kontakt Fredrikstad