Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Hilde Dramdal

Hilde Dramdal

Daglig leder hilde.dramdal@akademiet.no 482 04 848
Marina Brauten

Marina Brauten

Studieleder marina.brauten@akademiet.no 922 39 322
Live Jøntvedt

Live Jøntvedt

Administrasjons- og inntaksleder live.jontvedt@akademiet.no 412 95 252
Kjartan Lang-Holmen

Kjartan Lang-Holmen

Pedagog - IT-ansvarlig kjartan.lang-holmen@akademiet.no 940 13 336
Thuan Hieu Nguyen

Thuan Hieu Nguyen

IT-medarbeider thuan.hieu.nguyen@akademiet.no 952 20 206
Sigurd Lien Myhre

Sigurd Lien Myhre

IT-lærling sigurd.lien.myhre@akademiet.no
Sofie Engelschiøn

Sofie Engelschiøn

Administrasjon/ in-house designer sofie.engelschion@akademiet.no 90288691
Regine Rikardsen

Regine Rikardsen

Administrasjon regine.rikardsen@akademiet.no 467 47 911
Mali Solem

Mali Solem

Administrasjon mali.solem@akademiet.no 46747911
default-employee

Herman Bakke

Resepsjonist herman.bakke@akademiet.no 46747911
Cory Balaton

Cory Balaton

Vikar - IT-medarbeider cory.balaton@akademiet.no

Pedagogiske ledere og rådgivere

Geir Even Strandal Fjeld

Geir Even Strandal Fjeld

Pedagogisk leder for medier og kommunikasjon, IKT og påbygg geir.even.standal.fjeld@akademiet.no 969 19 178
Therese Bertlin Dalbakk

Therese Bertlin Dalbakk

Pedagogisk leder for studiespesialisering therese.dalbakk@akademiet.no 982 35 227
Anne Marit Brun

Anne Marit Brun

Pedagog - fagansvarlig matematikk anne.marit.brun@akademiet.no 481 42 054
Christoffer Beyer-Olsen

Christoffer Beyer-Olsen

Pedagog - fagansvarlig norsk christoffer.beyer-olsen@akademiet.no
Jørgen Dalmo Moltubak

Jørgen Dalmo Moltubak

Pedagog - utviklingsansvarlig jorgen.dalmo.moltubak@akademiet.no
Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Pedagog - rådgiver birgitte.borchgrevink@akademiet.no 900 25536
Raheleh Ashtari

Raheleh Ashtari

Pedagog - rådgiver raheleh.ashtari@akademiet.no 469 65 967
Ingvild Valle

Ingvild Valle

Pedagog - rådgiver - i permisjon ingvild.valle@akademiet.no

Pedagogisk personell

Andreas Brekke

Andreas Brekke

Pedagog andreas.brekke@akademiet.no
Vegar Lillejordet

Vegar Lillejordet

Pedagog vegar.lillejordet@akademiet.no
Sebastiaan Verecken

Sebastiaan Verecken

Pedagog sebestiaan.verecken@akademiet.no
Heidi Sandtangen

Heidi Sandtangen

Pedagog heidi.sandtangen@akademiet.no
Erica Næss-Henry

Erica Næss-Henry

Pedagog - i permisjon erica.naess@akademiet.no
Per Koren Nesheim

Per Koren Nesheim

Pedagog per.koren.nesheim@akademiet.no
Ingerid Mortensen

Ingerid Mortensen

Pedagog - i permisjon ingerid.mortensen@akademiet.no
Siri Lund

Siri Lund

Pedagog siri.lund@akademiet.no
Madeleine Kværner

Madeleine Kværner

Pedagog madeleine.kvarner@akademiet.no
Øyvind Jakobsen

Øyvind Jakobsen

Pedagog oyvind.jakobsen@akademiet.no
Carl-Joachim Isachsen

Carl-Joachim Isachsen

Pedagog - i permisjon carl-joachim.isachsen@akademiet.no 952 42 252
Are Vidar Boye Hansen

Are Vidar Boye Hansen

Pedagog are.hansen@akademiet.no
Per Arne Guvåg

Per Arne Guvåg

Pedagog per.arne.guvag@akademiet.no
Anders Gabrielsen

Anders Gabrielsen

Pedagog anders.gabrielsen@akademiet.no
Guillermo Frenning-Gallego

Guillermo Frenning-Gallego

Pedagog guillermo.frenning-gallego@akademiet.no 934 86 277
Sofie Dubowski Gray

Sofie Dubowski Gray

Pedagog sofie.dubowski.gray@akademiet.no
Trond Steinsvoll Børsum

Trond Steinsvoll Børsum

Pedagog trond.borsum@akademiet.no
Hermann Rhoden

Hermann Rhoden

Pedagog hermann.rhoden@akademiet.no
Nina Hagerup

Nina Hagerup

Pedagog nina.hagerup@akademiet.no
Azra Delalovic

Azra Delalovic

Pedagog azra.delalovic@akademiet.no
Jone Ramnefjell

Jone Ramnefjell

Pedagog jone.ramnefjell@akademiet.no
Mathilde Dreier Johnsen

Mathilde Dreier Johnsen

Pedagog mathilde.dreier.johnsen@akademiet.no
Johanna Syversen

Johanna Syversen

Pedagog johanna.syversen@akademiet.no
Sofie Hovde Bragnes

Sofie Hovde Bragnes

Pedagog sofie.hovde.bragnes@akademiet.no
Nanna Tinholt

Nanna Tinholt

Pedagog

Helsetjenesten

default-employee

Anne Mari Øverøyen

Elevterapaut annemari.overoyen@bsh.oslo.kommune.no 91766019
default-employee

Thea C. Borge

Helsesøster på Akademiet Oslo Bydel St. Hanshaugen, Oslo Kommune theacecilie.borge@bsh.oslo.kommune.no 905 08 154

Kontakt Oslo