Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Hilde Dramdal

Hilde Dramdal

Daglig leder hilde.dramdal@akademiet.no 482 04 848
Marina Brauten

Marina Brauten

Inspektør marina.brauten@akademiet.no 922 39 322
Kjartan Lang-Holmen

Kjartan Lang-Holmen

Lærer og IT-ansvarlig kjartan.lang-holmen@akademiet.no 940 13 336
Thuan Hieu Nguyen

Thuan Hieu Nguyen

IT-medarbeider thuan.hieu.nguyen@akademiet.no 952 20 206
Mathias Harnes

Mathias Harnes

IT-lærling mathias.harnes@akademiet.no 456 61 631
Live Jøntvedt

Live Jøntvedt

Administrasjon/Inntaksleder live.jontvedt@akademiet.no 412 95 252
Johanna Mandal

Johanna Mandal

Administrasjon/Rådgiver johanna.mandal@akademiet.no 930 34 934
Sigurd Lien Myhre

Sigurd Lien Myhre

IT-lærling sigurd.lien.myhre@akademiet.no
default-employee

Herman Bakke

Resepsjonist herman.bakke@akademiet.no 46747911
Malin Solem

Malin Solem

Administrasjon mali.solem@akademiet.no 46747911
default-employee

Regine Rikardsen

Administrasjon regine.rikardsen@akademiet.no 467 47 911

Koordinatorer / fagansvarlig

Anne Marit Brun

Anne Marit Brun

Lærer - fagansvarlig matematikk anne.marit.brun@akademiet.no 481 42 054
Christoffer Beyer-Olsen

Christoffer Beyer-Olsen

Lærer - fagansvarlig norsk christoffer.beyer-olsen@akademiet.no
Geir Even Strandal Fjeld

Geir Even Strandal Fjeld

Lærer - Linjekoordinator Medier og Kommunikasjon geir.even.standal.fjeld@akademiet.no 969 19 178
Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Lærer - Linjekoordinator Løvebakken og rådgiver birgitte.borchgrevink@akademiet.no
Jørgen Dalmo Moltubak

Jørgen Dalmo Moltubak

Lærer- linjekoordinator business-linje og utviklingsansvarlig jorgen.dalmo.moltubak@akademiet.no
Therese Bertlin Dalbakk

Therese Bertlin Dalbakk

Lærer - Linjekoordinator realfag og internasjonal linje therese.dalbakk@akademiet.no 982 35 227

Undervisningspersonell

Marie Klevjer

Marie Klevjer

Lærer marie.klevjer@akademiet.no
Raheleh Ashtari

Raheleh Ashtari

Lærer - i permisjon raheleh.ashtari@akademiet.no 469 65 967
Andreas Brekke

Andreas Brekke

Lærer andreas.brekke@akademiet.no
Therese Bertlin Dalbakk

Therese Bertlin Dalbakk

Lærer - Linjekoordinator realfag og internasjonal linje therese.dalbakk@akademiet.no 982 35 227
Vegar Lillejordet

Vegar Lillejordet

Lærer vegar.lillejordet@akademiet.no
Ingvild Valle

Ingvild Valle

Lærer og rådgiver ingvild.valle@akademiet.no
Sebastiaan Verecken

Sebastiaan Verecken

Lærer sebestiaan.verecken@akademiet.no
Heidi Sandtangen

Heidi Sandtangen

Lærer - i permisjon heidi.sandtangen@akademiet.no
Erica Næss-Henry

Erica Næss-Henry

Lærer erica.naess@akademiet.no
Per Koren Nesheim

Per Koren Nesheim

Lærer per.koren.nesheim@akademiet.no
Ingerid Mortensen

Ingerid Mortensen

Lærer ingerid.mortensen@akademiet.no
Jørgen Dalmo Moltubak

Jørgen Dalmo Moltubak

Lærer- linjekoordinator business-linje og utviklingsansvarlig jorgen.dalmo.moltubak@akademiet.no
Jan Løland

Jan Løland

Lærer - i permisjon jan.loland@akademiet.no
Siri Lund

Siri Lund

Lærer siri.lund@akademiet.no
Stine Lindstrøm

Stine Lindstrøm

Lærer - i permisjon stine.lindstrom@akademiet.no 419 20 818
Madeleine Kværner

Madeleine Kværner

Lærer madeleine.kvarner@akademiet.no
Tor Gunnar Jensen

Tor Gunnar Jensen

Lærer - i permisjon tor.gunnar.jensen@akademiet.no 928 05 472
Øyvind Jakobsen

Øyvind Jakobsen

Lærer oyvind.jakobsen@akademiet.no
Carl-Joachim Isachsen

Carl-Joachim Isachsen

Lærer - i permisjon carl-joachim.isachsen@akademiet.no 952 42 252
Knut Åge Haugen

Knut Åge Haugen

Lærer - i permisjon knut.age.haugen@akademiet.no 920 73 034
Are Vidar Boye Hansen

Are Vidar Boye Hansen

Lærer are.hansen@akademiet.no
Per Arne Guvåg

Per Arne Guvåg

Lærer per.arne.guvag@akademiet.no
Anders Gabrielsen

Anders Gabrielsen

Lærer anders.gabrielsen@akademiet.no
Guillermo Frenning-Gallego

Guillermo Frenning-Gallego

Lærer guillermo.frenning-gallego@akademiet.no 934 86 277
Geir Even Strandal Fjeld

Geir Even Strandal Fjeld

Lærer - Linjekoordinator Medier og Kommunikasjon geir.even.standal.fjeld@akademiet.no 969 19 178
Sofie Dubowski Gray

Sofie Dubowski Gray

Lærer sofie.dubowski.gray@akademiet.no
Trond Børsum

Trond Børsum

Lærer trond.borsum@akademiet.no
Anne Marit Brun

Anne Marit Brun

Lærer - fagansvarlig matematikk anne.marit.brun@akademiet.no 481 42 054
Christoffer Beyer-Olsen

Christoffer Beyer-Olsen

Lærer - fagansvarlig norsk christoffer.beyer-olsen@akademiet.no
Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Ingerid Birgitte Schøning Borchgrevink

Lærer - Linjekoordinator Løvebakken og rådgiver birgitte.borchgrevink@akademiet.no
Hermann Rhoden

Hermann Rhoden

Lærer hermann.rhoden@akademiet.no
Nina Hagerup

Nina Hagerup

Lærer nina.hagerup@akademiet.no
Ramin Golbang

Ramin Golbang

Lærer ramin.golbang@akademiet.no
default-employee

Troels Wabakken

Lærer troels.karl.wabakken@akademiet.no
default-employee

Bojan Bratic

Lærer bojan.bratic@heltberg.no
Kjartan Lang-Holmen

Kjartan Lang-Holmen

Lærer og IT-ansvarlig kjartan.lang-holmen@akademiet.no 940 13 336

Helsetjenesten

default-employee

Anne Mari Øverøyen

Elevterapaut annemari.overoyen@bsh.oslo.kommune.no 91766019
default-employee

Thea C. Borge

Helsesøster på Akademiet Oslo Bydel St. Hanshaugen, Oslo Kommune theacecilie.borge@bsh.oslo.kommune.no 905 08 154

Kontakt Oslo