Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Rektor og daglig leder elisabeth.olsson@akademiet.no 930 04 484
Øyvind Sollie-Vollen

Øyvind Sollie-Vollen

Assisterende rektor og rådgiver oyvind.vollen@akademiet.no 414 50 298
Olaug Fosse Hansen

Olaug Fosse Hansen

Administrasjon olaug.fosse.hansen@akademiet.no 901 42 894
Siri Tjetland

Siri Tjetland

Rådgiver og norsk siri.tjetland@akademiet.no 982 33 065
Tarali Etnan

Tarali Etnan

Rådgiver, markedsføring og medieuttrykk tarali.etnan@akademiet.no 982 33 077
Gro Moldekleiv

Gro Moldekleiv

Rådgiver gro.moldekleiv@akademiet.no 982 33 075

Undervisningspersonell

Diederik Struijk

Diederik Struijk

Matematikk og fysikk diederik.struijk@akademiet.no 957 51 431
Esben Seljeskog

Esben Seljeskog

Biologi og kjemi esben.seljeskog@akademiet.no 932 33 944
Rasmus Viken

Rasmus Viken

Matematikk og naturfag rasmus.viken@akademiet.no 993 19 141
default-employee

Eva-Maria Reich

Matematikk eva-maria.reich@akademiet.no 996 98 596
Preben Dymbe Aase

Preben Dymbe Aase

Matematikk preben.dymbe.aase@akademiet.no 934 60 409
Hanne Håkonsen

Hanne Håkonsen

Kroppsøving og engelsk hanne.hakonsen@akademiet.no 458 00 836
Ingjerd Hiim Boga

Ingjerd Hiim Boga

Fransk, markedsføring og ledelse ingjerd.hiim.boga@akademiet.no 938 48 018
Beate Norheim

Beate Norheim

Sosiologi og sosialantropologi, Sosialkunnskap, Religion og Historie beate.norheim@akademiet.no 982 33 068
Solveig Kvamsøe

Solveig Kvamsøe

Geografi, rettslære og religion solveig.meling.kvamsoe@akademiet.no 982 61 990
Lina Ravneng

Lina Ravneng

Norsk og samfunnsfag lina.ravneng@akademiet.no 413 11 182
Merethe Ihle

Merethe Ihle

Norsk, psykologi og samfunnsfag merethe.ihle@akademiet.no 915 31 675
Lise Marie Bjørnson

Lise Marie Bjørnson

Engelsk, internasjonal engelsk, historie og samfunnsfag lise.marie.bjornson@akademiet.no 992 56 713
Uta Borgan

Uta Borgan

Psykologi, entreprenørskap og mediesamfunnet uta.borgan@akademiet.no 982 33 072
John-Magnus Etnan

John-Magnus Etnan

Mediesamfunnet og kroppsøving john-magnus.etnan@akademiet.no 959 00 748
Anders Lunde

Anders Lunde

Medieuttrykk, historie og entreprenørskap anders.lunde@akademiet.no 909 80 072
Lars Jørgen Skolem

Lars Jørgen Skolem

Norsk og historie lars.jorgen.skolem@akademiet.no 412 20 857
default-employee

Amund Hovland

IKT og IT-ansvarlig amund.hovland@akademiet.no 958 88 170
Kristin Hillebrand Henriksen (permisjon)

Kristin Hillebrand Henriksen (permisjon)

Matematikk og naturfag kristin.jorgensen@akademiet.no 414 14 832
Anne Lise Vesterdal (permisjon)

Anne Lise Vesterdal (permisjon)

Matematikk og naturfag anne.lise.vesterdal@akademiet.no 982 33 079
August Benjamin Rye (permisjon)

August Benjamin Rye (permisjon)

Matematikk og fysikk august.benjamin.rye@akademiet.no 918 56 541

Kontakt Sandnes