Chat with us, powered by LiveChat

Administrasjon

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Rektor og daglig leder elisabeth.olsson@akademiet.no 930 04 484
Øyvind Sollie-Vollen

Øyvind Sollie-Vollen

Assisterende rektor og YoU-rådgiver oyvind.vollen@akademiet.no 414 50 298
Olaug Fosse Hansen

Olaug Fosse Hansen

Administrasjon olaug.fosse.hansen@akademiet.no 901 42 894
Tarali Etnan

Tarali Etnan

YoU-rådgiver, markedsføring og medieuttrykk tarali.etnan@akademiet.no 982 33 077
Siri Tjetland

Siri Tjetland

Sosialrådgiver og norsk siri.tjetland@akademiet.no 982 33 065
Gro Moldekleiv

Gro Moldekleiv

Rådgiver for privatist gro.moldekleiv@akademiet.no 982 33 075
Amund Hovland

Amund Hovland

Sosialrådgiver og IKT amund.hovland@akademiet.no 958 88 170
Eduardo Ramos

Eduardo Ramos

IT-ansvarlig og IKT eduardo.ramos@akademiet.no 451 81 284

Undervisningspersonell

Diederik Struijk

Diederik Struijk

Matematikk og fysikk diederik.struijk@akademiet.no
Esben Seljeskog

Esben Seljeskog

Biologi og kjemi esben.seljeskog@akademiet.no
Kristin Hillebrand Henriksen

Kristin Hillebrand Henriksen

Matematikk og naturfag kristin.jorgensen@akademiet.no
Anne Lise Vesterdal

Anne Lise Vesterdal

Matematikk og naturfag anne.lise.vesterdal@akademiet.no
Rasmus Viken

Rasmus Viken

Matematikk, geografi og naturfag rasmus.viken@akademiet.no
Eivind Hovland

Eivind Hovland

Matematikk og geografi eivind.andre.hovland@akademiet.no
Preben Dymbe Aase

Preben Dymbe Aase

Matematikk og økonomistyring preben.dymbe.aase@akademiet.no
Dagmar Mainka

Dagmar Mainka

Tysk og fransk dagmar.mainka@akademiet.no
Stine Mossige

Stine Mossige

Spansk stine.mossige@akademiet.no
Lina Ravneng

Lina Ravneng

Norsk lina.ravneng@akademiet.no
Andreas Osnes

Andreas Osnes

Historie, norsk og samfunnsfag andreas.osnes@akademiet.no
Lars Jørgen Skolem

Lars Jørgen Skolem

Norsk og historie lars.jorgen.skolem@akademiet.no
default-employee

Maj-Elin Heigre

Norsk milla@kleppnett.no
Lise Marie Bjørnson

Lise Marie Bjørnson

Engelsk, internasjonal engelsk, markedsføring og ledelse lise.marie.bjornson@akademiet.no
Beate Norheim

Beate Norheim

Sosiologi og sosialantropologi, Sosialkunnskap, Religion og Historie beate.norheim@akademiet.no
Solveig Kvamsøe

Solveig Kvamsøe

Samfunnsfag, rettslære og religion solveig.meling.kvamsoe@akademiet.no
Uta Borgan

Uta Borgan

Psykologi, mediesamfunnet, markedsføring og ledelse uta.borgan@akademiet.no
Michael Vittali

Michael Vittali

Geografi og samfunnsfag michael.vittali@akademiet.no
Anders Lunde

Anders Lunde

Medieuttrykk, historie og entreprenørskap anders.lunde@akademiet.no
John-Magnus Etnan

John-Magnus Etnan

Mediesamfunnet og kroppsøving john-magnus.etnan@akademiet.no
Hanne Håkonsen

Hanne Håkonsen

Kroppsøving og engelsk hanne.hakonsen@akademiet.no

Kontakt Sandnes